Tričko s vlastnou potlačou

Chcete svojich blízkych potešiť originálnym darčekom, ktorý bude ako šitý na mieru práve pre nich? Potom môže byť tým správnym darčekom práve tričko s vlastnou potlačou.

Nezabudnuteľný darček

Na tričko môžete dať vytlačiť v podstate akýkoľvek obrázok alebo text. Dokonale tak viete vystihnúť osobnosť obdarovaného a spraviť mu skutočnú radosť. Či to bude motivačné alebo vtipné tričko záleží už len na vás. Motív, ktorý bude na tričku si môžete vytvoriť sami, alebo sa nechajte inšpirovať inými, už existujúcimi vzormi a obrázkami. Takýto darček bude jednoducho nezabudnuteľný a nosiť tričko bude česť, pretože ho nikto iný mať nebude.

Motivačné tričko

Snaží sa niekto s vašich priateľov alebo rodiny prestať fajčiť, zhodiť zopár kíl alebo začať športovať? Podporiť a motivovať ho môžete aj prostredníctvom trička s vlastnou potlačou. Ak bude vedieť, že stojíte za ním, určite to pôjde ľahšie, pretože psychická podpora je mimoriadne dôležitá, hlavne keď sa nedarí. Pre inšpiráciu vám ponúkame aj zopár motivačných citátov:

"Myseľ je limit. Pokiaľ si viete predstaviť, že niečo dokážete urobiť, tak to naozaj dokážete, stačí ak tomu na 100% veríte", Arnold Schwarzenegge

"Čím ťažšia výhra, tým väčšia radosť z víťazstva", Pelé

“Pamätaj, že úspech je odmena za drinu.”, Sofokles

Kreativite a fantázií sa medze nekladú

Máte tvorivú energiu a talent? Potom môžete dať na tričko aj svoj vlastný výtvor. Niečo ako obraz, ale na tričku. Či to bude umelecké dielo alebo karikatúra vášho priateľa je na vašej tvorivosti. Takýto osobný darček je vysoko cenený, pretože ste mu venovali svoj čas a energiu. Okrem toho to bude jediný originál.

Ak je niekto z vašich známych studnicou veselých výrokov, môžu sa na tričku objaviť aj tie. Nosením takéhoto darčeka môžete potom rozosmievať aj cudzích ľudí, ktorých len tak stretnete na ulici. Ak má budúci majiteľ trička výnimočný vzťah k futbalu, rybolovu, zbiera známky alebo má iného koníčka, zamerajte sa na to.

Kvalitná potlač

Či už bude tričko originálnym darčekom alebo potrebujete tímové tričká, určite sa nemusíte obávať, že by sa potlač po niekoľkých praniach stratila. Na textil sa používa tlač, ktorá je odolná a kvalitná. V závislosti od motívu, materiálu na ktorý sa tlač robí, veľkosti obrázku aj počtu kusov sa používajú rôzne technológie. Najčastejšie sa používa sieťotlač alebo digitálna priama tlač. Kvalitný je aj materiál tričiek na ktoré sa robí potlač. Okrem viacerých veľkostí si môžete vybrať aj dámsky alebo pánsky strih.

Ak tričko nie je úplne to, čo hľadáte môžete dať svojim motívom potlačiť aj hrnček alebo darovať fotku v kryštáli.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Vaše meno *
E-mail pre odpoveď *
Vaša správa *
Overenie *
Náš e-shop používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungoval, dobre sa ovládal a zobrazovali sa vám najmä ponuky, ktoré vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi? Ich nastavenie si môžete kedykoľvek zmeniť podľa navodu tu
súhlasím