Buďte originálni: Potlač hrnčekov

Hovorí sa, že všetko dobré už bolo vymyslené. Povedané v intenciách našej témy, všetko dobré už bolo darované. Vymyslieť darček, ktorý obdarovaného poteší a vyvolá povestný wow-efekt je v dnešnej dobe naozaj obdivuhodný výkon. Ľudia už všetko poznajú, všetko videli a všetko majú. Zachrániť vás môže darček, ktorý v sebe nesie osobné posolstvo. Výborným nápadom z tejto kategórie je vlastný hrnček s potlačou.

Pýtate sa prečo hrnček?

Odpoveď je jednoduchá: Hrnček v sebe nesie hlbší psychologický význam. V našej spoločnosti sa už tradične spája s oddychom, relaxom a príjemnou atmosférou. Pohoda je zhmotnená v hrnčeku rozvoniavajúcej kávy. Teplo rodinného krbu sa viaže s hrnčekom horúceho bylinkového čaju a dekou. Príjemné letné posedenie s priateľmi zas s krígľom dobre vychladeného piva. Pamätáte si na rána, keď ste ako deti nemuseli ísť do školy? Mama vám priniesla hrnček kakaa a pozerali ste kreslené rozprávky. Hrnček je výborným darčekom prakticky pre každého, komu chcete povedať: Zastav sa a oddýchni si!

Poradíme Vám, ako vytvoriť ten pravý originál, ktorý zaujme a poteší

Hrnček pre blízkeho
Plánujete obdarovať niekoho z rodiny? V tom prípade môžete byť pri tvorbe hrnčeka naozaj osobní. Fotoobraz ako pripomenutie nádherných spoločných okamihov je na túto príležitosť tým pravým. Manželku k výročiu svadby bezpochyby potešíte hrnčekom s fotkou z medových týždňov. Starým rodičom sa pri pití čaju zalesknú v očiach slzy dojatia pri fotke vysmiatych vnúčat. Partner iste ocení, ak si pri rannej káve v práci bude môcť pripomenúť Vašu spoločnú dovolenku. Malého rušňovodiča zas iste poteší kakao v hrnčeku s obľúbeným rozprávkovým vláčikom. Možností je naozaj neúrekom. Buďte kreatívni a vyberte to pravé pre svojho milovaného.

Hrnček pre obchodného partnera

Uvažujete vo svojej firme o darčekových predmetoch s Vašim logom? Povieme Vám, prečo je hrnček lepšou voľbou ako pero. Okrem dlhšej životnosti je hlavným dôvodom jeho, už spomínaný, psychologický rozmer. Ak darujete pero, Vaši partneri a zákazníci sa s ním stretnú pri práci, podpisovaní zmlúv a faktúr. Ak však stavíte na hrnček, budú mať Vaše logo na očiach pri pití svojho obľúbeného nápoja. Vaša firma sa v ich podvedomí automaticky spojí s niečím príjemným a máte tak výborne našliapnuté.

Hrncek pre známeho

Hrnček pre známeho

Hrnček je ako darček naozaj univerzálny. Dôležitý je význam, ktorý do neho vložíte. Ak sa chystáte obdarovať osobu, ktorá vám je menej blízka, stavte aj na menej osobný obrázok alebo nápis. Spoločná fotka na hrnčeku pre kolegu pravdepodobne nebude najlepším nápadom. Aj keď človek nikdy nevie... Tvorbu vlastného hrnčeka sami citlivo zvážte podľa povahy vzťahu, ktorú máte s obdarovaným.

Výborným nápadom pre blízkeho kolegu alebo priateľa môže byť hrnček s trefným vtipným nápisom alebo mottom. Máte kolegu, ktorý v práci často absentuje? Hrnček s textom „Práca nie je krčma, aby som do nej chodil každý deň,“ môže potešiť práve jeho. Pri výbere textu stavte na typické osobnostné črty, zvyky alebo spôsob správania človeka, ktorého chcete obdarovať. Ak sa vám ich podarí okoreniť neurážajúcim humorom, zaručene trafíte do čierneho. Výborným nápadom môže byť zakomponovať do aforizmu priamo krstné meno alebo prezývku obdarovaného. Vtedy získa darček ten správny osobný rozmer.

Ďalšou výbornou voľbou pre priateľa alebo kolegu je hrnček vystihujúci jeho záľuby a koníčky. Takto sa dá trefne obdarovať napríklad športovec, poľovník alebo rybár. Ani tu však neklaďte medze kreativite a vyberte obrázok alebo nápis vystihujúci typickú osobnú angažovanosť obdarovaného v danej oblasti. Máte kamaráta, s ktorým si radi zahráte futbal aj posedíte pri dobrom pive? Obdarujte ho krígľom s textom „Je smutné, keď sa športovci opíjajú. Ale je úžasné, keď si my, alkoholici zašportujeme.“ Úsmev na tvári zaručený!

Tip: Svoj hrnček dovediete k dokonalosti, ak doplníte obrázok tými správnymi slovami. Osobné vyznanie, text obľúbenej piesne alebo emotívne poďakovanie je na mieste.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Vaše meno *
E-mail pre odpoveď *
Vaša správa *
Overenie *
Náš e-shop používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungoval, dobre sa ovládal a zobrazovali sa vám najmä ponuky, ktoré vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi? Ich nastavenie si môžete kedykoľvek zmeniť podľa navodu tu
súhlasím