Kalendár s vlastnými fotkami

Ako sa blíži koniec roka, predajne zaplavujú najrôznejšie kalendáre. Okrem rôznych typov majú aj rôzne motívy a je ťažké si vybrať ten správny. Koniec koncov budete sa naň dívať celý nasledujúci rok a to každý deň. Čo tak si dať urobiť originálny kalendár s fotkami, ktoré si vy sami vyberiete?

Prečo si zaobstarať kalendár z vlastných fotiek?

Pretože si sami vyberiete aké fotky chcete mať v kalendári čím vytvoríte originálny kalendár, ktorý nikto iný nemá. Kalendár môže byť mesačný vo formáte A3 alebo A4, týždenný preklápací alebo ročný vo formáte A3. Máte aj možnosť dopísať do kalendára vlastný text a teda v ňom budú nie len mená, ale aj narodeniny, výročia a iné pre vás dôležité udalosti.

Máte veľkú rodinu, ešte viac priateľov a nechýba ani milovaný domáci maznáčik? Tak venujte každému z nich jeden týždeň v kalendári. Ak si vystačíte iba s tými najbližšími, dajte si na každý mesiac fotku jedného z nich. Dobrým nápadom sú aj fotky z dovolenky, vianočného večierku či opekačky s priateľmi. Keď sa budete celý mesiac pozerať na fotku, ktorá vo vás vyvolá príjemné spomienky, možno vás to inšpiruje k organizácií podobnej akcie. A o fotky do kalendára na ďalší rok máte postarané.

Máte bábätko alebo malé dieťa a hovoríte si ako rýchlo rastie? Pohľadajte fotky, najlepšie jednu z každého mesiaca, a máte krásnu spomienku na časy, keď bolo vaše dieťatko ešte maličké. Že rastie ako z vody sa vám takto určite iba potvrdí. Takéto fotky ale nemusia byť iba z bábätkom. Pokojne sa každý mesiac odfoťte so svojim partnerom a spojte to aj s nejakými výletmi alebo dobrodružstvom vo dvojici. Utužíte tak svoj vzťah a ešte budete mať aj originálny kalendár.

obrazok kalendar

Kalendár ako darček

Kalendár asi nepatrí k úplne bežným darčekom, pretože ide skôr o praktickú a pre niekoho nevyhnutnú vec. Lenže kalendár z vlastných fotiek je úplne o niečom inom. Takýto originálny darček poteší vašu rodinu, blízkych aj priateľov. Čaká vás výročie svadby? Kalendár s najkrajšími chvíľami, ktoré ste za tie roky prežili bude určite krásnym darčekom, ktorý vydrží minimálne ďalší rok. Rodičov alebo aj starých rodičov určite poteší kalendár s rodinnými fotkami, pretože rodina je jednou z najdôležitejších vecí, ktorú máme a čím sme starší tým viac si to uvedomujeme. Prečo ale nepotešiť aj kolegov v práci? Ak ste dobrý kolektív, určite budú mať všetci veľkú radosť z kalendára, ktorý budú tvoriť fotky z vašich firemných večierkov, teambuildingov a podobne. Samozrejme čím vtipnejšie, tým lepšie. Okrem kalendára s vlastnou fotkou môže byť pekným darčekom aj fotka v kryštáli alebo hrnček s vlastnou fotkou či textom. Fantázií sa medze nekladú a možností je naozaj mnoho... stačí si len vybrať.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Vaše meno *
E-mail pre odpoveď *
Vaša správa *
Overenie *
Náš e-shop používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungoval, dobre sa ovládal a zobrazovali sa vám najmä ponuky, ktoré vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi? Ich nastavenie si môžete kedykoľvek zmeniť podľa navodu tu
súhlasím