Tu si vytvorte Váš vlastný fotokryštál

Zachovajte svoje fotky krištáľovo čisté

Ak by nebolo spomienok, človek by ani netušil, že bol niekedy šťastný. Tie najkrajšie životné okamihy si túžime zachovať živé tak dlho ako sa len dá. Veď ako inak prekonať diaľku a odlúčenie, či už priestorové alebo časové, ako spomienkami? Výborným spôsobom, ako povýšiť svoje najdrahocennejšie okamihy na úroveň nezabudnuteľných, je ich pretavenie do kryštálu. Fotka v kryštáli je potešením pre oko a pohladením pre dušu.

Prečo zvoliť kryštál?

Pretavením do kryštálu získa vaša fotografia nový rozmer. Oproti klasickému rámiku jej kryštál dodá punc exkluzivity a nezvyčajného luxusu. Kryštály sú od pradávna symbolom tajomnej až magickej sily a skrytej pozitívnej energie. Sú tak výborným prostriedkom pre pozdvihnutie spomienok na úroveň rodinného pokladu.

Kryštál vaše spomienky ochráni. Zatiaľ čo fotky v rámiku podliehajú fyzikálnym vplyvom prostredia a  spolu s vašimi spomienkami časom vyblednú, fotka v kryštáli si zachová svoju kvalitu. Je tak neustále plnohodnotne pripravená pripomenúť svojmu majiteľovi najúžasnejšie okamihy života.

Z hľadiska dizajnu je fotoobraz v kryštáli vynikajúcim interiérovým doplnkom. Okrem toho, že dýcha originalitou a vnesie do domova jedinečný osobný význam, prevedením perfektne zapadne do každého interiéru. Zariaďujete v štýle najnovších trendov? Bytoví dizajnéri diktujú čisté línie a presvetlenie. Hranatý kryštál je do takto komponovaného interiéru ako stvorený. Alebo je vám bližšia klasika? Kryštál v tvare srdca s fotkou vašich najbližších umocní atmosféru rodinného tepla.

Kreatívne využitie kryštálu

Fotokrystal srdce

Väčšina zákazníkov volí kryštál s rodinnou fotografiou ako vkusný interiérový doplnok. Jeho využitie je však oveľa širšie. Túžite zaujať nezvyčajnou originalitou? Máme pre Vás niekoľko zaujímavých tipov.

Prehovorte kryštálom

Spomienky nemusia mať len obrazovú podobu. Text vsadený do kryštálu získava neuveriteľnú hodnotu a môže sa stať naozaj úžasným pripomenutím výnimočných okamihov. Na požiadanie o ruku pretavené do kryštálu vaša vyvolená nikdy nezabudne. Vyznaniu lásky alebo poďakovaniu pridá kryštál na význame i na hodnote. Kryštál je v tomto smere naozaj univerzálny. Nedajte sa obmedziť ani hranicami svojej kreativity. Pokojne buďte vtipní a vsaďte do kryštálu anekdotu alebo Murphyho zákon, ktorý vystihuje zvyky či osobnosť obdarovaného. Text obľúbenej piesne môže byť zas tou najkrajšou spomienkou na spoločne strávené okamihy zamilovanej dvojice.

Bude s vami vždy a všade

Fotku svojich blízkych, životné motto alebo obľúbený symbol si môžete nechať vsadiť do kľúčenky alebo prívesku. Je to výborný spôsob, ako mať to, čo máte radi pri sebe vždy a všade. Neexistuje silnejšie povzbudenie v náročných okamihoch ako pohľad na milovaného človeka. Takéto osobné drobnosti sú tiež výborne využiteľné ako originálny darček.

Krystal

Darčekové a spomienkové predmety

Má Vaša firma obchodného partnera, ktorého si obzvlášť cení? Alebo očakávate vo svojej spoločnosti významnú návštevu? Logo, motto alebo vízia Vašej firmy pretavená do kryštálu bude výborným pripomenutím vašej spolupráce. Exkluzivita a majestátnosť kryštálu vzbudí dojem, že dbáte na kvalitu a vážite si nielen seba a svoju prácu, ale aj obdarovaného.

Originálne ocenenie schopností

Či sa už chystáte usporiadať futbalový turnaj, literárnu súťaž alebo vyhlásiť najlepšieho žiaka školy, diplom alebo plaketa vsadená do kryštálu pridá celému ceremoniálu na hodnote a výborne zdôrazní úspech víťaza. V podobnom zmysle nájde kryštál svoje využitie ako plaketa za celoživotné dielo alebo ocenenie dlhoročného zamestnanca. Pozdvihnite úspech ľudí, ktorých chcete oceniť a preukážte im svoj obdiv originálnym spôsobom. Pokiaľ Vám kryštál nevyhovuje vyskúšajte originálny hrnček s potlačou.

Tu si vytvorte Váš vlastný fotokryštál
...

Ako Vám môžeme pomôcť?

Vaše meno *
E-mail pre odpoveď *
Vaša správa *
Overenie *
Náš e-shop používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungoval, dobre sa ovládal a zobrazovali sa vám najmä ponuky, ktoré vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi? Ich nastavenie si môžete kedykoľvek zmeniť podľa navodu tu
súhlasím