Laminovanie

Laminovanie umožňuje zatavenie alebo zlepenie jedného dokumentu alebo fotografie do tenkej priehľadnej fólie. Laminovanie ochráni vaše fotografie, preukazy, cenníky či rôzne iné dokumenty a zvýši odolnosť dôležitých dokumentov voči nástrahám každodenného používania a zároveň zlepšia vzhľad vašich dokumentov. Ponúkame laminovanie formátov A6, A5, A4, A3 a preukazov.

Viazanie do hrebeňovej a tepelnej väzby

Hrebeňová a tepelná väzba umožňuje spojenie viac listov papiera do jednej knihy. Hrebeňovou väzbou možno spojiť listy papiera pomocou plastového hrebeňa. Prvá strana hrebeňovej väzby je priehľadná fólia ktorá ochráni Vaše dokumenty alebo záverečnú prácu pred poškodením. Zadná, posledná strana je z tvrdého farebného papiera ktorý ponúkame rovnako ako plastové hrebene vo viacerých farbách.

Tepelná väzba

Tepelná väzba ochráni Vaše dokumenty v tvrdej farebnej doske, na ktorú možno zlatým, strieborným, modrým alebo červeným písmom vytlačiť akýkoľvek text. Tepelná väzba je vhodná na záverečné práce, cenníky ale aj na rôzne súkromne alebo firemné prezentácie. Listy papiera sú v doske zlepené silným lepidlom a tlakom viazacieho prístroja. Tvrdé dosky ponúkame v rôznych farbách - červenú, čiernu alebo modrú.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Vaše meno *
E-mail pre odpoveď *
Vaša správa *
Overenie *
Používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím súborov cookies viac info